Pašnāvību izdara pazīstams Krievijas mūziķis - Putina atbalstītājs

© depositphotos.com

Maskavas centrā pašnāvību izdarījis krievu operas un estrādes dziedātājs, Vladimira Putina atbalstītājs Jevgēnijs Kungurovs. Pašnāvības iemesli nav zināmi, taču viņš ilgu laiku bija ārstējies pie psihiatra privātā klīnikā, vēsta UNIAN.

Kungurovs cieta no alkohola atkarības un viņam bija daudz garīgu problēmu. Kā ziņoja Krievijas mediji, viņa līķis tika atrasts 9.aprīlī pie kādas mājas Maskavas centrā.

Pirms pašnāvības dziedātājs sievai rakstīja, ka vēlas izdarīt pašnāvību, un pārtrauca atbildēt uz viņas zvaniem un ziņām. Sieviete sacēla trauksmi, vērsās glābšanas dienestā, taču bija par vēlu.

Dziedātājam palikuši divi bērni: 2 gadus veca meita un 8 gadus vecs dēls.

Kungurovs aktīvi atbalstīja karu Ukrainā, Kremļa politiku un veltīja dziesmas krievu karavīriem. 2014. gadā viņš kopā ar orķestri uzstājās prokrieviskā koncertā Maskavas centrā. Akcija bija veltīta Krimas aneksijai.

Turklāt dziedātājs bieži uzstājās pasākumos pirms Krievijas diktatora Vladimira Putina runām.

Slavenības

Dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš atklāj, kādu ekstrēmu pieredzi piedzīvojis – mūziķis izlecis no lidmašīnas vairāku kilometru augstumā.