Svetlana Žigajeva atklāj, ko viņai raksta sveši vīrieši. Labāk nezināt!

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Bijušā futbolista Jurija Žigajeva sieva Svetlana ir digitālā satura veidotāja, kura sociālajos tīklos drosmīgi dalās ar pikantiem kadriem, kuros redzama puskaila.

Tas ir viņas darbs un vaļasprieks. Viesojoties raidījumā "Kad viņas satiekas", Svetlana atklāj, kāda ir vīra attieksme pret viņas darbu.

Svetlana ne tikai platformā "Instagram" veido saturu, viņa darbojas arī platformā "Patreon", kur ir maksas saturs. Svetlana piebilst: "Plikbildes tur nav. Esmu redzama caurspīdīgā apakšveļā, kur var mazliet redzēt krūšu galus, bet pilnīgi kaila es neesmu."

Vaicāta, kāda ir vīra attieksme pret to, ka citi vīrieši aplūko šādas fotogrāfijas, viņa saka: "Mani nedrīkst ierobežot."

"Esmu taču cilvēks, esmu personība. Kāpēc lai man kāds cits kaut ko varētu aizliegt. Okey, mans vīrs, bet es taču neesmu manta."

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais