VIDEO. Miljonārs Jūlijs Krūmiņš atklāj, kādu sievieti vēlētos sev blakus

© Dmitrijs Suļžics/F64

Katrīne Vasiļevska pagājušo piektdien devās uz “Zelta mikrofona’24” balvu pasniegšanas ceremoniju un viesu starpā satika bijušo “Slavenības. Bez filtra” dalībnieku Jūliju Krūmiņu.

Izrādās, viņa saņēmusi vairākas vēstules, kurās dāmas izsaka vēlmi iepazīties ar miljonāru.

“Man “Facebook” pienāca divas vēstules ar lūgumu nodot tev sieviešu telefonu numurus, jo biji raidījumā apgalvojis, ka esi gatavs attiecībām. Bija arī viens puisis, kurš teica: “Mana mamma ir ļoti skaista un gudra sieviete. Vai viņa varētu iepazīties ar Jūliju?”” miljonāram stāsta Katrīne. “Tu esi mačo, klausies! Uz izķeršanu!”

Uz jautājumu, vai Katrīne drīkst Jūlija pielūdzējām dot viņa telefona numuru, miljonārs atbild nedroši, taču no čaklas daiļavas neatteiktos sev blakus: “Man jāpadomā, es tā uzreiz nevaru pateikt. Gribētos, kas ravē siltumnīcā dobes un visu uzpasē - tieši saimniece ir vajadzīga mājās!”

Tajā pašā laikā Jūliju uztrauc fakts, ka sievietes viņu redz kā naudas maisu: “Visas, kas man zvanīs, gribēs naudu tērēt!”

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais