Lielbritānijas Eirovīzijas pārstāvis izpelnās sabiedrības sašutumu un bargu kritiku

© AP/Scanpix/Leta

Jau 7. maijā visu Eiropu satricinās Eirovīzija, kas šogad norisināsies Zviedrijas pilsētā Malmē. Katra valsts ir izvēlējusies savus kandidātus, kas to pārstāvēs lielajā notikumā. Svarīgi ir ne tikai iemantot savas valsts atbalstu, bet arī citu valstu, kas varēs balsot par konkrēto dziesmu konkursā. Pavisam nesen viens no šī gada Eirovīzijas dalībniekiem ir kritis fanu nežēlastībā, ziņo "Daily Star".

Šogad Lielbritāniju Eirovīzijā pārstāvēs Ollijs Aleksandrs ar dziesmu "Dizzy".

Pagājušajā nedēļā Ollijs uzstājās šovā "Ant & Dec's Saturday Night Takeaway".

Viņš televīzijas tiešraidē izpildīja savu Eirovīzijas dziesmu. Kā izrādās, fani pēc viņa uzstāšanās bija nikni un neapmierināti.

Fani bija pamanījuši, ka dziedātājs nevis izpilda dziesmu, bet vien kustina muti kā popielā un uzstājas ar fonogrammas palīdzību.

Šāds notikumu pavērsiens radīja sašutumu. Vairāki atbalstītāji sociālajos medijos pauda dusmas par savas valsts pārstāvi Eirovīzijā:

"Dziedāšanai vajadzētu būt viņa darbam, bet viņš nevar to izdarīt dzīvajā? Šausmīga dziesma."

"Tā dziesma ir šausmīga. Nulle punktu. Turklāt, kāpēc viņš nevarēja dziedāt dzīvajā? Tas ir viņa darbs."

"Ja šī ir dziesma, kas pārstāvēs Apvienoto Karalisti Eirovīzijas konkursā, es domāju, ka viņam vajadzētu sagatavoties 0 punktiem."

"Es domāju, ka viņš dziedās tiešraidē? Nevis būs popiela...."

"Liela vilšanās, ka Ollijs nedziedāja tiešraidē."

Decembrī Ollijam tika piešķirta iespēja piedalīties Eirovīzijā, un viņš atklāja, ka tas ir viņa sapņa piepildījums. "Tas ir sapņa piepildījums - es esmu tik, tik lielā sajūsmā."

Svarīgākais