Indra Salceviča ievēro ko dīvainu vīriešu izskatā Meksikā

© Vladislavs Proškins/F64

Raidījuma "Četri uz koferiem" dalībniece Indra Salceviča ir izvēlējusies savas dienas pavadīt vienā mierā un savus draugus ved uz Karību jūras piekrasti, taču ceļš nav tik mierpilns, jo viņa vēlas savus jaunos draugus nogādāt uz pavisam īpašu piekrasti, kurā atrodas Tulumas koka skulptūras.

Pa ceļam kādā veikaliņā stiliste Indra Salceviča pārējiem ceļotājiem atklāj, ka ir ievērojusi kādu īpatnēju vīriešu modes iezīmi.

Izrādās, ka visi vietējie vīrieši lako nagus! Bet kādēļ? Vai tā tik tiešām ir modes lieta, vai arī tam ir kāds praktisks izskaidrojums?

"Man nav ne jausmas, kādēļ Meksikas vīrieši lako nagus, bet viņi tos lako gaišā krāsā, esmu ievērojusi to visos veikalos. Citiem tā pat nebija tikai laka, bet gan īsts gelish manikīrs! Varbūt tas ir saistīts ar karstumu? " savos novērojumos dalās stiliste Indra Salceviča.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieks Uģis Kuģis dalās iespaidos par sava dēla dzimšanas dienas svinībām, kas izcēlušās ar iespaidīgām izmaksām un vislabākajām krišnaītu tradīcijām. Uģis Kuģis atklāj, ka svinības bija rūpīgi plānotas, lai radītu neaizmirstamu pieredzi gan dēlam, gan viesiem.

Svarīgākais