Katrīne Vasiļevska no bijušā vīra cer sagaidīt 20 000 eiro kontā

© Ģirts Ozoliņš/MN

Digitālā satura veidotāja Katrīne Vasiļevska raidījumā "Slavenības. Bez filtra" atklāj, ka bijušais vīrs Kaspars Saulietis nemaksā alimentus.

Pāris izšķirās 2020. gadā, un viņiem ir kopīgas divas atvases - meitas. Katrīne secina, ka no šī gada ir palielināts minimālo uzturlīdzekļu apmērs. Par bērnu no septiņu gadu vecuma tas noteikts 210 eiro. Katrīne stāsta, ka bērnu tēvs alimentus nav maksājis četrus gadus un viņa aprēķinājusi, ka šobrīd Kasparam vajadzētu atmaksāt 20 000 eiro.

Iepriekš Katrīne atzinusi, ka lielākā kļūda šķiršanās laikā bijusi jurista neesamība un papīru nesakārtošana līdz galam.

“Ja gadās šķiršanās, tad tikai pie jurista. Pilnīgi visi punkti jāatrunā, visas tikšanās, kad ņems, ko darīs, jo nestrādā tas - sarunāsim, kad satiksimies. Kaspars pagājušajā gadā meitenes ir redzējis trīs reizes," saka Katrīne.

Slavenības

Jaunās kultūras ministres Agneses Lāces vīrs Pauls Miklasevičs uzvarējis TV šovā "Gandrīz ideāls randiņš", vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Kultūras ministres vīrs - randiņu šova uzvarētājs" izdevumā "Kas Jauns".

Svarīgākais