Heilijas Bīberes māsa riebīgas un agresīvas uzvedības dēļ tiek arestēta

© AFP/Scanpix/Leta

Dziedātāja Džastina Bībera sievas, modeles Heilijas Bīberes māsa Alia Boldvina nonākusi aiz restēm, ziņo medijs "Daily Star".

Slavenās modeles māsa nonākusi likumsargu rokās kāda strīda dēļ.

Izceļoties konfliktam klubā "Elen" ASV, Alia rīkojās ļoti rupji un riebīgi.

Tiek apgavots, ka 31 gadu veco sievieti arestēja, jo viņa naktsklubā kļuva agresīva. Alia tiek apsūdzēta uzbrukumā trim darbiniekiem.

Naktskluba īpašnieks stāsta, ka konflikts izcēlies pēc tam, kad Alia apmeklēja darbiniekiem paredzētās labierīcības. Darbiniekiem redzot situāciju, viņi aicināja sievieti pamest konkrēto tualeti un doties uz publiskajām labierīcībām. Tas Alia nepatika, un viņa kļuva agresīva. Apsargs centās viņu savaldīt, bet Alia viņam uzbruka un sāka viņu raut aiz matiem. Jaunā sieviete citam apsargam iespēra cirkšņu rajonā. Kad notiekošajā centās iesaistīties bārmene, Alia viņai sejā iemeta izlietotu tamponu.

Alia ir aktiera Stīvena Boldvina un Kenijas Boldvinas meita, kā arī Heilijas vecākā māsa.

Slavenības

Šarmantais dziedātājs Intars Busulis viesojas raidījumā "Kad viņas satiekas". Sarunas laikā viņš ne tikai atklāj, vai mūziķa bērni arī grasās iet tēva pēdās profesijas izvēlē, bet arī dalās dažādos ikdienišķos ieteikumos, kā komunicēt ar sabiedrību.