Latviešu aktrisei galvu reibinošs dienesta romāns

© Dmitrijs Suļžics /MN

Filmas "Melnais samts" galveno varoņu atveidotāji Inga Tropa un Gatis Ungurs kļuvuši par par pāri arī dzīvē, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Aktrisei dienesta romāns" izdevumā "Privātā Dzīve".

"Filmēšanas laikā ar mums notika brīnums. Gati, es tevi ļoti mīlu!" filmas "Melnais samts" pirmizrādē aktrise Inga Tropa operatoram, režisoram un aktierim Gatim Unguram publiski atzinās mīlestībā.

Inga atklāj, ka līdz šim viņai bija tabu veidot attiecības darba laikā, taču tagad pašas uzliktajiem ierobežojumiem saka paldies.

"Mēs ļāvāmies jūtām, neuzspiežot viens otram kaut kādas saistības. Nolēmām vienkārši pamēģināt - kā būtu, ja būtu. Un, kā redzat, mēs joprojām esam kopām," piebilst Tropa.

Slavenības

Lai gan ir pagājuši jau trīs mēneši kopš latviešu basketbolista Jāņa Timmas nāves, viņa tuviniekiem joprojām ir daudz neatbildētu jautājumu. Tā ar ierakstu par Timmas bijušās sievas Annas Sedokovas darbībām attiecībā uz viņa mantojumu sociālajos tīklos dalījies Jāņa draugs Gatis Liniņš.

Svarīgākais