Leldei Ceriņai vairākas reizes lauzts deguns

© Dmitrijs Suļžics /MN

Nesen vēstījām par Leldes Ceriņas vizuālajām pārmaiņām, ka viņa sākusi izskatīties mazliet citādi, proti, viņas deguns ieguvis nedaudz citādas aprises. Gitas Vīksnes materiālā "Man vairākas reizes bijis lauzts deguns" izdevumā "Privātā Dzīve" Lelde atklāj, ka viņai vairākas reizes ir bijis lauzts deguns.

Baumo, ka vizuālo pārvērtību iemesls varētu būt deguna formas korekcija. Šādas procedūras nepieciešamību iepriekš atzinusi arī pati Lelde.

"Nezinu, vai šo gribu teikt, bet man vairākas reizes ir bijis lauzts deguns. Un man ir plāns samērā drīz taisīt ļoti lielu operāciju," pirms trim gadiem "STV Pirmā!" raidījumā "Kristīnes Virsnītes sarunas" atklāja Lelde.

Viņa skaidroja, ka operācija degunam jātaisa tādēļ, lai viņa varētu paelpot, taču pie reizes jātaisa arī tāda kā plastika.

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais