Kambala beidzot komentē savas fotogrāfijas, kuru dēļ kļuva par apsmieklu internetā

© Ģirts Ozoliņš/MN

Daudzu sociālo tīklu lietotāju uzmanību nesen piesaistīja fotogrāfijas ar kādreizējo basketbolistu Kasparu Kambalu. Kāds aculiecinieks bija iemūžinājis brīdi, kad Kambala, pēc visa spriežot, būdams kunga prātā, gaišā dienas laikā Rīgas centrā nokrīt no velosipēda.

Savu viedokli par Kaspara nedienām paspēja izteikt daudzi jo daudzi.

Beidzot situāciju Laumas Lapsas materiālā "Lidoju ar galvu pa priekšu" izdevumā "Privātā Dzīve" komentēja arī pats Kaspars.

"Man patīk diezgan ātri braukt ar velosipēdu. Tur bija peļķe, akmens... un tad es aizķēros. Priekšējāis ritenis atdūrās, es lidoju. Ar galvu pa priekšu, atdauzot roku un plecu pret akmeņiem. Pārplēsu drēbes. Jā, es nebiju pietiekami uzmanīgs."

Tam, kurš Kasparu bildēja, viņš vēlētos pajautāt: "Kad cilvēks nokrīt, ko labāk iesākt - fotografēt vai paprasīt, vai nav nepieciešama palīdzība?"

Slavenības

20.jūlijā zemes klēpī guldīta bijusī Saeimas priekšsēdētāja un politiķe Ingrīda Latimira (Ūdre). Kā vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Mūžības ceļā dodas singrā uzraudzībā" izdevumā "Kas Jauns", atvadīties no viņas uz Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrāli ļaudis plūda straumēm, kur viņus sgaiadīja aizgājējas vīrs, Lielbritānijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs Latvijā Gordons Latimirs un abi dēli.

Svarīgākais