Ikviens var pielikt roku grāmatas tapšanā par Juri Kulakovu

© MN

Ģeniālā mūziķa Jura Kulakova dzīve ir bijusi dažādiem notikumiem pārbagāta, bet ne visi notikumi ir dokumentēti. Mūziķa piederīgie aicina ikvienu, kam nācies sastapties ar Juri, dalīties savos atmiņu stāstos un fotogrāfijās speciāli izveidotā "Facebook" vietnē, kā arī papīra formātā.

Mūzķa sieva Laura Kulakova savā "Facebook" kontā raksta: "Mīļie draugi! Jura meita Justīne Kulakova Sipņevska un es, un citi Jura tuvie un mīļie, šajās dienās, kad dzīve ir sagriezusies kājām gaisā, neesam spējuši pamanīt un ieraudzīt visu, ko jūs esat rakstījuši un stāstījuši par Juri. Bet mēs vēlamies to uzzināt, izlasīt, saglabāt, jo kopš 2024. gada 12. februāra viss, kas ir saistīts ar Juri, ir beidzis būt šodiena un kļuvis par vēsturi un leģendu.

Tāpēc pēc Justīnes ieceres ir izveidota Facebook vietne, kur aicinām jūs dalīties ar atmiņu stāstiem, vēlējumiem, bildēm, video. Izveidosim kopā Jura virtuālo piemiņas grāmatu!

Slavenības

Andris un Liene Kiviči bieži nonāk sabiedrības redzes lokā. Diemžēl visbiežāk tieši dažādu nepatīkamu notikumu dēļ. Šoreiz sabiedrībā sašutuma vētru izsaukusi Kiviču vieglprātīgā, varētu pat teikt, nolaidīgā un bezatbildīgā attieksme pret saviem mājdzīvniekiem.

Svarīgākais