Dace Rukšāne pati nespēj izņemt sūtījumus no pakomātiem; tiek meklēts risinājums

© Dāvis Ūlands / F64

Rakstnicee Dace Rukšāne jau ilgstoši sastopas ar reālu problēmu - uz viņas pirkstu pieskārieniem pakomātu ekrāni nereaģē.

Par šo problēmu, meklējot iespējamu risinājumu, Dace Rukšāne dalījusies mikroblogošanas vietnes "X" kontā: "Vai es vienīgā, kam pakomātos nu nekādi neizdodas aktivizēt ekrānu? Tie vnk nereaģē uz maniem pirkstiem. Gan Omniva, gan LP, gan DPD. Vienmēr man jālūdz palīdzība garāmgājējiem. Nav atkarīgs no tā vai silti, vai auksti pirksti."

Komentētāja iesaka: "Esot tādi speciāli skārienjūtīgiem ekrāniem paredzēti zīmulīši, ko turēt vajadzības gadījumā somā. Kur pirkt un cik maksā nemācēšu teikt, bet varbūt ir vērts pameklēt. P.s. Ir redzēts, ka Depo veikalos kasieres ar zīmuļa dzēšgumijas galu baksta tos ekrānus."

Mikus jautā: "Tā ka ar visiem pirktiem vai kādu konkrētu? Nē nē, es par rokas pirkstiem, kājas liekam mierā, pagaidām"

Autore: "Ar visiem. Laikam ar mazo pirkstiņu neesmu mēģinājusi. Bet izmēģināts ir viss - samitrināt pirkstus, uzpūst dvašu, ar cimdiem, ziemā, vasarā - tāpēc man pakomāti ne īpaši."

Ieva: "Skārienjūtīgie cimdi neder?"

Autore: "Es šodien to izmēģināju, jo telefons ar tiem cimdiem iet. Bet nē - negāja arī ar cimdiem."

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais