Mika Dukura mīļotā Endija tiekas viņa bijušo sievu Lauru, lai pateiktu viņai ko svarīgu

© Ekrānuzņēmums

Raidījuma “Kad viņas satiekas” viesojas mūziķis Miks Dukurs kopā ar savu mīļoto meiteni – Endiju Kalniņu jeb Kalendy. Sarunas laikā viņi vaļsirdīgi atklās, kā iepazinušies kādas nejauši dzirdētas sarunas dēļ, kuras tēma bija grupveida sekss.

Viens no pēdējo laiku populārākajiem pāriem, influencere Endija Kalniņa un mūziķis Miks Dukurs, piedaloties raidījumā atklāj iepazīšanās aizkulises un pirmo tikšanos ar bijušo sievu Lauru. Sarunas sākumā Endija vēlas kliedēt baumas, ka viņa ir vainojama Dukuru laulības šķiršanā.

“Es viņai teicu, ja es būtu bijis iemesls, kāpēc jūs izšķīrāties vai viņš būtu tevi krāpis, tad mēs te nesēdētu un nerunātu šobrīd,” tā viņa esot teikusi Laurai, lai izskaidrotu situāciju, apstiprinot, ka viņa nav iemesls, kāpēc abiem neesot bijusi veiksmīga laulība.

Turpinoties sarunām par abu attiecībām, pāris vaļsirdīgi atzīstas, ka viņu kopā savedusi kāda interesanta un pikanta saruna par grupveida seksu, vienā no ballītēm.

“Vienā brīdī, pacēlās interesants temats - kaut kur notiek grupveida sekss. Tas viss uz tās terases brieda, bet mēs abi tur bijām nejauši, bet tas neīstenojās,” amizanto notikumu atminas Miks.

Kā noslēdzās vakars un kāda bija pirmā ziņa, ko Endija saņēma no mīļotā? Skaties video!

Svarīgākais