Renārs Kaupers: Mana vieta ir apdraudēta

© Dmitrijs Suļžics /MN

Nesen grupas "Prāta vētra" solistam bija jāuzstājas divās vietās vienlaikus – Daugavpilī un Rīgā. Kamēr pats Kaupers priecēja ar savu uzstāšanos Daugavpilī, viņa vietā Rīgā uz skatuves bija cits mūziķis, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā "Mana vieta ir apdraudēta!" izdevumā "Privātā Dzīve".

Skatītāji mūziķi Renāru Kauperu pagājušās sestdienas vakarā gaidīja gan Dailes teātrī Rīgā, kur viņam bija jāuzstājas koncertuzvedumā «Ziedonis. Lācis. Vīrieši», gan Olimpiskajā centrā Daugavpilī, «Muzikālās bankas 2023» finālšovā.

Tādā pašā situācijā bija arī dziedātājs Intars Busulis. Saprotot, ka uz pusēm nevar pārrauties, Renārs ar Intaru nolēma izlozēt, kurš uz kuru koncertu dodas.

"Busulim trāpījās palikšana Rīgā, bet man - došanās uz Daugavpili. Lai būtu kāds balanss. Manā vietā pa Dailes teātra skatuvi lēca mūziķis Reinis Sējāns. Cik redzēju mēģinājumu, viņš to darīja tiešām brīnišķīgi. Mana vieta ir apdraudēta!" nosmēja Renārs.

Slavenības

Dziedātāja Agnese Rakovska pastāstījusi par nepatīkamu incidentu ar Latvijas Radio 2. Proti, dziesma, kuru viņa uzrakstījusi un izpilda kopā ar Normundu Zušu, netiks iekļauta "Muzikālās bankas" aptaujā.

Svarīgākais