VIDEO. Vasiļevska desmit gadus mazgājusies Kambalas vannā

© Ekrānuzņēmums

Raidījumā “Vakariņš ar savējiem” viesos devās influencere Katrīne Vasiļevska, mūziķis Miks Dukurs un dziedātāja Elīna Gluzunova. Vakara gaitā visi dalījās atklātās sarunās, piemēram, Katrīne atklāja, ka 10 gadus gājusi mazgāties Olgas Kambalas vannā.

Influencere un uzņēmēja Katrīne Vasiļevska gada izskaņā piedalījās šovā “Vakariņš ar savējiem”, kur četru vakaru garumā devās ciemos un atklāja par sevi vēl nezināmus faktus. Kā izrādās, viņa ar slaveno Olgu Kambalu ir pazīstamas jau ilgu laiku, jo Katrīne bieži devās pie viņas mazgāties.

Kad es gāju pirmajā klasē, ievācās Olga, tajā laikā viņa nebija Kambala. Mēs ar viņu sākām draudzēties, un no tā brīža, no 1991. gada, es gāju pie viņas uz vannu, katru vakaru.

Deviņdesmitajos gados liela ekstra bija sanitārais mezgls dzīvoklī, tāpēc bieži vien bija vērojas daudzīvokļu ēkas, kur labierīcības tika dalītas ar citiem dzīvokļiem. Olgas ģimenei vienīgajiem bija vannas istabā, visā daudzīvokļu ēkā, tāpēc viņa bija biežs ciemošanas slavenās dāmas mājās.

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais