VIDEO. Samanta Tīna atklāj, ko domā par tverkošanu

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Rudens izskaņā, pavisam kolorīta četrotne - Samanta Tīna, Anmary, Andris Ērglis un Arvis Zēmanis, devās uz Keniju. Vienā no ceļojuma dienām Samanta Tīna aizveda savus ceļabiedrus uz tverkošanas konkursu, lai apbrīnotu afrikāniešu talantu.

Ceļošanas un piedzīvojumu pilnais šovs “Četri uz koferiem” iepriekšējā sezonā Latvijas slavenības veda uz eksotiskām un tālām zemēm, un vien no tādām bija Kenija, Āfrika. Izbraukājot savannas plašumus un apmeklējot vietējās skolas, Latvijā zināmas personības, Samanta Tīna, Arvis Zēmanis, Anmary un Andris Ērglis, kādā no vakariem devās uz tverkošanas, dibena kratīšanas, konkursu, kas šajā zemē ir visai izplatīta izklaide. Ieraugot vietējās dāmas darbībā, Samanta nešauboties atzina, ka viņai šādas kustības nebūt pa spēkam.

Ar tverkošanu es esmu uz jūs ar visiem lielajiem burtiem. Tas ir wow, es tā tiešām nemāku, ja arī gribētu, es tā nemācētu. Man nav tāds materiāls kā šīm te dāmām no dabas ir iedots.

Vakara gaitā slavenības iekustina Āfrikas publiku, uzstājoties uz skatuves un vadot slaveno tverkošanas konkursu.

Slavenības

Megana Mārkla un princis Harijs tik tikko bija paziņojuši, ka strādā pie jauna "Netflix" projekta, kad internetā izcēlās skandāls. Tas, protams, ir saistīts ar karalisko ģimeni. Nelielā nākamā dokumentālā seriāla tīzerī Harijs atklāja sava vecākā brāļa rīcību, kas Meganu vienkārši noveda līdz histērijai, ziņo "Express".

Svarīgākais