Esot ārvalstīs, Ceriņu piemeklē nelaime

© Dmitrijs Suļžics/MN

TV raidījumu un pasākumu vadītāja Lelde Ceriņa gada pirmajās dienās devusies atvaļinājumā uz Itāliju un saviem draugiem un sekotājiem "Instagram" ziņojusi par atpūtā pieredzēto.

Viens no ierakstiem gan vēsta, ka nesen viņa salauzusi roku. “Gads iesācies tiešām veiksmīgi. Mācība jaunajā 2024. gadā - divreiz padomāt, pirms vakara nogurumā doties izdangātā trasē," raksta L. Ceriņa.

Jau ziņojām, ka pērnā gada nogalē Aivis Ceriņš publiski paziņoja, ka izjukusi viņa un Leldes piecus gadus ilgā laulība.

Pati Lelde, runājot par 2023. gadu, sacīja, ka mācībstundas ir saņemtas. “Krietni smagākas, nekā būtu gribējies, bet, rezumējot gadu, ir daudz par ko pateikties. Snīpjus augšā, soļojam tālāk!”

Slavenības

Operdziedātājas Ineses Galantes iedibinātās Baltijas balvas pasniegšanas ceremonijā "Radio SWH" valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics Raimondam Paulam pasniedza balvu par mūža ieguldījumu sabiedrības labā. Abi vīri apmainījās ar replikām, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Saņem balvas un plāno balli" izdevumā "Privātā Dzīve".

Svarīgākais