"Tūlīt mizā dabūsi!"; Ralfa Eilanda ieraksts "X" gūst plašu sabiedrības nopēlumu

© Romāns Kokšarovs/f64

Aptuveni pirms mēneša izskanēja ziņa, ka latviešu, it īpaši kurzemnieku iecienītais sklandrausis atzīts par negaršīgāko ēdienu Eiropas nacionālo virtuvju topā. Savukārt pagājušajā nedēļā Latvija atzīta par valsti ar visnegaršīgāko nacionālo virtuvi. Kā saka: par gaumi nestrīdas, tomēr šāds starptautisks mūsu nacionālo ēdienu noniecinājums, atstāj mieles ikvienā latvietī, tāpēc tiek meklēts vainīgais, kas Latviju "novilcis" tik zemu.

Vienu vainīgo it kā ir atradis Ralfs Eilands, paziņojot par to savā "X" kontā: "Ok, Kariņa lidojumi ir dirsā, bet vai Latvija neietaupītu daudz vairāk, ja pārstātu ražot sklandrausi? Tā, ka vispār. Padomā! Kurš normāls cilvēks no rīta pamostas un pie sevis padomā: “Hmm, šodien varētu Boltwoltā pasūtīt sklandrausi!” Neviens! Tā ir vēsture, kurai tur jāpaliek."

Tomēr Ralfa Eilanda "X" burbulī ir daudz sklandraušu cienītāju: "Tu, pamuļķi, vnk nezini, ka īstam sklandrausim nav jāgaršo pēc tavas mātes."

"Es dažreiz kinoteātrī slepus ienesu sklandraušus un filmas laikā ēdu."

"Ša mizā dabūsi! Alsungā tantes taisa tik gardus raušus, ka gatavs dvēseli pārdot."

"Mēs i lībeš. Mēs ražos un ēdis pa spīt!"

"Es esmu tas džeks, kurš pasūtītu, lai Wolt atved Alsungas vai Rucavas sklandrausi!"

Slavenības

Jaunās kultūras ministres Agneses Lāces vīrs Pauls Miklasevičs uzvarējis TV šovā "Gandrīz ideāls randiņš", vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Kultūras ministres vīrs - randiņu šova uzvarētājs" izdevumā "Kas Jauns".

Svarīgākais