Elīna Maligina atklāti par novecošanu

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Multimāksliniece Elīna Maligina kādā restorānā ir satikusies ar savu draudzeni un sabiedrībā pazīstamu dāmu Ievu Adamss. Draudzeņu sarunās abas mākslinieces spriež par novecošanu un vecumdienu pavadīšanu Latvijā, kuras nereti mūsu zemē nav tās vieglākās.

Viena no devītās sezonas dalībniecēm šovā “Slavenības. Bez filtra”, multimāksliniece Elīna Maligina, skarbi izsakās par novecošanu Latvijā, minot savas mātes piemēru.

Latvijā novecot ir grūti. Es ar savas mammas pensiju, ko viņa saņem, nevarētu apmaksāt karsto ūdeni un apkuri. Es saku, ka tiešām šeit ir ļoti grūti. Piekrītu, ka cieņas pret vecākiem cilvēkiem šeit nav.”

Sarunas laikā Elīna atklāj, ka latvieši ir depresīvi, taču reizēm mēs spējam atrast gaišo pusi. Pagaidām viņa neplāno savas vecumdienas pavadīt ārzemēs, kā to iespējams plāno darīt viņas draudzene Ieva Ādamss.

Slavenības

Jaunās kultūras ministres Agneses Lāces vīrs Pauls Miklasevičs uzvarējis TV šovā "Gandrīz ideāls randiņš", vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Kultūras ministres vīrs - randiņu šova uzvarētājs" izdevumā "Kas Jauns".