Rajecka kritizē izdaudzināto vilciena maršrutu Rīga-Viļņa

© MN

Lietuvas valsts dzelzceļa grupas "Lietuvos geležinkeliai" pasažieru pārvadājumu meitasuzņēmums "LTG Link" 27.decembrī sāka vilciena reisus starp Viļņu un Rīgu.

"LTG Link" vilciens no rīta dosies ceļā no Viļņas, bet pēcpusdienā - no Rīgas. Brauciens starp abām galvaspilsētām ilgs aptuveni četras stundas un 15 minūtes, kas ir līdzīgi, kā braucot ar automašīnu. Vilcienā pasažieriem būs pieejamas 142 sēdvietas un četri statīvi velosipēdiem.

Pieprasījums pēc biļetēm šobrīd ir milzīgs. Kā liecina ieraksts "Facebook", braucienā devusies arī dziedātāja Olga Rajecka. Viņa norāda uz vairākiem mīnusiem.

"Braucu uz Viļņu ar vilcienu. Siltie ēdieni nosacītā restorānā beidzās jau pirms Jelgavas. Mēs braucam ar draugiem un gribējām iedzert vīnu vai šampānieti, jo beidzot neesam pie stūres! Nav pieejams nekas! Ēdienu un dzērienus ņemiet līdzi! Lai jauks ceļojums jums visiem, kas nolēmuši braukt uz Viļņu ar vilcienu! 1 klase no otrās ne ar ko neatšķirās! Pārējais viss pieņemami!" raksta O. Rajecka.

Slavenības

Andris un Liene Kiviči bieži nonāk sabiedrības redzes lokā. Diemžēl visbiežāk tieši dažādu nepatīkamu notikumu dēļ. Šoreiz sabiedrībā sašutuma vētru izsaukusi Kiviču vieglprātīgā, varētu pat teikt, nolaidīgā un bezatbildīgā attieksme pret saviem mājdzīvniekiem.

Svarīgākais