Strautmane publiski "uzbrauc" Ceriņam: Cerēju, ka vismaz mājās viņš adekvāts...

© Vladislavs Proškins/MN

Latviešu žurnāliste, raidījumu vadītāja Baiba Strautmane vietnē "X" publicējusi dzēlīgu piezīmi par TV personību un raidījuma vadītāju Aivi Ceriņu.

"Tā kā paši ir publiski izpaudušies, tomēr atzīšos... baigi skumji par Ceriņu pāri... savā neārstējamajā ideālismā tomēr cerēju un ticēju, ka vismaz mājās Aivis Ceriņš ir adekvāts...

Jau ziņots, ka par sapņu pāri dēvētie Aivis un Lelde Ceriņi šķiras. Par to liecina Aiva Ceriņa 2023. gada pēdējā dienā publiskotais ieraksts "Facebook".


"Jauns gads nereti nāk kā tīrs audekls - gribas uz tā vilkt tikai gaišas līnijas, tāpēc vēl vecajā es un Lelde vēlamies dalīties ar mums sāpīgu ziņu. Esam šķīruši laulību un turpmāk iesim katrs savu ceļu.
Esmu ilgtermiņā rīkojies kā kretīns un laulībā pārkāpis dotos solījumus. Man pašam no sirds žēl, ka pazaudēju tik vienreizēju sievieti un savu bērnu mammu.
Mīlot savus bērnus, uzturēsim cieņpilnas un draudzīgas attiecības arī turpmāk. Lūdzu respektēt šo lēmumu un netraucēt šajā sarežģītajā dzīves posmā," raksta Aivis Ceriņš.
Rīga TV24 ētera personības Aivis un Lelde Ceriņi viens otram sacīja viens otram jāvārdu sacīja 2018. gada maijā savās sapņu kāzās Dobeles ceriņu dārzā. Ģimenē aug divi bērni - meita Adele un dēls Francis.

Slavenības

Kādreiz tik populārais radio dīdžejs Ēriks Loks beidzamajos gados meklējis visdažādāko darbu, taču vienmēr saņēmis atteikumus. Beidzot Ēriks ticis pie darba.

Svarīgākais