VIDEO. Elīna Gluzunova atklāj, ar kādu slimību aplipinājusi Miku Dukuru

© Ekrānuzņēmums

Šova “Vakariņš ar savējiem” laikā dziedātāja Elīna Gluzunova atklāj senu noslēpumu. Vakara gaitā Elīna, pēc 2 gadu pauzes, Mikam atklās kaut ko tādu, kas uz viņas sirdsapziņas stāvējis ļoti ilgi un Miks to uzzinot paliks uz pauzes.

Kādā no vakariem slavenības ir ciemos pie mūzikas dueta “Inspo”, kuri aktīvi piedalās Supernovas atlasēs. Sarunu laikā tiek atklāti noslēpumi, kas tika glabāti vairākus gadus.

Pirms 2022. gada Supernovas lielā fināla mūziķim Mikam Dukuram atklāja Covid, un viņš nevarēja piedalīties klātienes filmēšanā, bet to darīja attālināti no mājām. Kā izrādās, iespējams, tieši Elīna bijusi pie tā vainīga.

Starp citu, es izstāstīšu joku. Es domāju, ka tu kovidu dabūji no manis. Es taisīju analīzes, man mājās bija divas strīpiņas. Bet mana fotogrāfe pateica: "Elīn, es iespļaušu tavā, lai tu tikai tiec uz Supernovu.”

Uzzinot šo faktu, Miks palika "uz pauzes", bet jau aizkadru intervijā ar smaidu pieņēma Elīnas atzīšanos.

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais