Vai Igaunijas eksprezidentam pie sāniem jau cita?

© MN

Pēc astoņiem gadiem laulībā, latvietes Ievas Ilvesas un bijušā Igaunijas prezidenta Tomasa Hendrika Ilvesa laulība izjukusi kārtējā sānsoļa dēļ, raksta izdevums "Privātā Dzīve".

Izdevums raksta, ka Ievai tuvu stāvoši avoti vēsta, ka tieši Tomass uzstājis uz šķiršanos un latviete ļoti pārdzīvo eksprezidenta vēlmi šai laulībai likt punktu.

Tas nebija viegls lēmums. Mēs kopā pavadījām vairākus brīnišķīgus gadus, un mums ir lielisks dēls, kuram vienmēr līdzās būs viņas māte un tēvs,

teica eksprezidents.

Par šķiršanos no bijušā Igaunijas prezidenta Tomasa Hendrika Ilvesa pirms Ziemassvētkiem paziņoja "Instagram":

Šajā pirmssvētku noskaņā ar dziļu sarūgtinājumu man jums jāpavēsta, ka gandrīz pēc 8 gadiem, kopdzīve ar vīru Tomasu Ilvesu šķiras. Neviens brīdis šādiem lēmumiem nav īstais, tomēr šobrīd pēc ilgām pārdomām un, cienot Tomasa izvēli, man ir skaidrs, ka turpmāk iesim savu ceļu, kopīgi rūpējoties par bērnu labklājību.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.