Astronumerologs Kristaps Baņķis nosauc Latvijas nelaimi

© Kaspars Krafts/F64

Latviešu astronumerologs Kristaps Baņkis mikroblogošanas vietnē "Twitter" dalījies ar novērojumu: "Disharmoniskas personas = disharmoniski lēmumi = disharmoniska lietu virzība".

Pēc viņa teiktā, disharmoniskas personas der pārejas laikā, bet nekādi ilgtermiņas attīstībā. Tāds daļēji ir bijis kādreizējais premjers Ivars Godmanis. "Krišjānis Kariņs bija lielāka Latvijas nelaime ar savu slēpto spriedzes horoskopu nekā var iedomāties. Un scenāriji atkārtojas. Daudzos varas līmeņos. Vai nu taisam visu līmeņu revolucionāras un dinamiskas pārmaiņas ar esošajiem vai gatavojaties karam, vai ievēlam stratēģiski harmoniskos. Nevēliet politiķus - vēliet personības, kas praksē darbā sevi pierādījušas. Nākamā Saeima, kā jau to sen teicu, būs izšķirošā. Teicu arī, ka līdz tai nekas labs nebūs," raksta K. Baņķis.

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais