"Kāds, kurš ar milzīgu pacietību brucina manu mūri"; Indra Salceviča liek secināt, ka ir attiecībās

© Vladislavs Proškins/MN

"Bilde man vienmēr vairāk kalpojusi kā vizualizācijas instruments domai. Šoreiz tā ir mans iedvesmas avots," raksta "Instagram" pašmāju pazīstamā stiliste Indra Salceviča.

Te nu es esmu - pie spoguļa stāvoša ar atvērtām acīm burtiskā un pārnestā nozīmē. Tikusi vaļā no vīrieša atstātā aizvainojuma, pieņēmusi spēles noteikumus, pašrocīgi un reizē arī nē atlīmējusi sevi kā pirtsslotas lapu no tiem, kurus es uzskatīju par savējiem, ne viņi mani. Ieguvusi jaunas prasmes, cilvēkus, pieredzes. Iemācījusies vēl jo vairāk - vienkārši pieņemt,

raksta Salceviča.

Šodien es te stāvu un saprotu, ka šī gada viens no maniem lielākajiem ieguvumiem ir kāds, kurš ar milzīgu pacietību brucina manu mūri. Ģērbj ārā kā sīpolu, slāni pa slānim. Reanimē mani. Vienkārši dara! Īsts. R,

atklāj stiliste.

NRA jau rakstīja, ka stiliste Indra Salceviča pēc skaļās šķiršanās ar savu bijušo vīru Kasparu Bērziņu ilgu laiku nebija publiski redzēta kopā ar kādu vīrieti, taču uz saviesīgajiem pasākumiem sievietei pie sāniem bija manāms kāds stiprā dzimuma pārstāvis. Pašai atzīstoties, ka viņai ir savi "izejamie vīrieši".

Slavenības

Jaunās kultūras ministres Agneses Lāces vīrs Pauls Miklasevičs uzvarējis TV šovā "Gandrīz ideāls randiņš", vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Kultūras ministres vīrs - randiņu šova uzvarētājs" izdevumā "Kas Jauns".

Svarīgākais