Intars Rešetins atceras, kā iepazinies ar sievu Zandu: Es biju kā šauts putns

© F64

Viesojoties raidījumā "Kad viņi satiekas", režisors Intars Rešetins dalīsies sirsnīgās atmiņās par to, kā iepazinies ar savu sievu Zandu.

Tāpat Intars atklāj, kāda nozīme attiecībās ir tam, ka laulātais partneris ir arī labākais draugs.

Sarunājoties ar savu kolēģi, aktieri Andri Buli, Rešetins neslēpj, ka katram pārim ir savi attiecību noteikumu un veiksmes faktori, kas iespējams, citiem nemaz neder, taču viņš uzskata, ka attiecības ir balstītas uz fāzēm.

Manuprāt attiecības iziet vairākus lokus un fāzes. Ir iemīlēšanās periods, iepazīšanās periods, man tā bija ar sievu. Mēs vispirms iemīlējāmies un tad iepazināmies.

Rešetins atklāj, kā sākušās viņu attiecības ar sievu Zandu, jo tas esot bijis posms, kurā viņam beigušās vienas citas attiecības.

“Tas nav noslēpums, ka es biju šauts putns, mēs satikāmies mirklī, kad es šķīros no pirmās sievas. Es saņēmu īsziņu no viņas. Es vadīju pasākumus, un viņa tur arī bija. Otrajā tikšanās reizē, man iznāca ārā emocionālais saturs, un viņa bija lielisks klausītājs.”

Šobrīd viņš var teikt, ka ar sievu ir labākie draugi, un tas attiecībās nozīmē ļoti daudz.

Slavenības

Uzņēmēja un influencere Elīna Didrihsone savus sekotājus sociālajos tīklos informē gan par savām veiksmēm, gan neveiksmēm. Tā Elīna atklājusi, cik sarežģīta sitiācija izveidojusies ar maisiņiem, kas tika ražoti viņas veikalam "Elyndi".