Baiba Sipeniece - Gavare: Nacionāli sākām kapāt Siļķi kažokā

© Vladislavs Proškins/MN

"Ziemassvētki saved mājās pa pasauli izklīdušos ģimenes locekļus," savā "Instagram" profilā raksta pašmāju TV raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece - Gavare.

Mums pirmā mājās atspurdza pastarīte Hermīne, kura jau otro gadu mācās Nīderlandē,

atklāj TV raidījumu vadītāja.

Svēta lieta sabarot ar mājas ēdienu, kuram desertā Nacionālais Mākslas Muzejs, tad Nacionālais Teātris (uzsvars uz NACIONĀLAIS), tad nacionāli atbraucām mājās un Nacionāli sākām kapāt Siļķi kažokā, tad Hermīne aizmiga pie televizora, tad modinot viņu es sāku ar frāzi: "Šeit ir Latvija! Es tev nerādos sapnī, vari runāt latviski,

stāsta pazīstamā šovmene.

NRA jau rakstīja, ka Valsts svētku nedēļā "Kad viņas satiekas" studijā viesojas radio un TV personība Baiba Sipeniece-Gavare. Stāstot, ka ir saņēmusi neskaitāmus aicinājumus pievienoties politiskajām partijām un tauta viņu vēlētos redzēt kā prezidenti, taču Baiba savu kāju šajā lauciņā pagaidām neplāno spert.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieks Uģis Kuģis dalās iespaidos par sava dēla dzimšanas dienas svinībām, kas izcēlušās ar iespaidīgām izmaksām un vislabākajām krišnaītu tradīcijām. Uģis Kuģis atklāj, ka svinības bija rūpīgi plānotas, lai radītu neaizmirstamu pieredzi gan dēlam, gan viesiem.

Svarīgākais