Inga Tropa: Aiztecēja daudzas sāpes

© Dmitrijs Suļžics/MN

Visiem labi zināmā latviešu aktrise un teātra režisore Inga Tropa savā "Facebook" aicina doties uz dokumentālo filmu "Melnās pirts māsība".

Iesaku aiziet uz dokumentālo filmu “Melnās pirts māsība”. Seansa laikā aiztecēja daudzas sāpes, bailes un skumjas, bet pēc seansa nācu ārā tīra, balta. Veselīgas sievišķības piepildīta,
atzīstas aktrise.
Šajā maģiskajā un dziedinošajā kino pirts seansā biju kopā ar savu mīļo māmiņu un sirdsdraudzeni Anitu. Tas mūs satuvināja vēl vairāk. Pustumsā ciešu saikni sajutām ar ikvienu māsu, kas bija kopā ar mums skatītāju rindās. Un, ejot ārā no zāles, pēc seansa mūsu visu acīs vīdēja laimes un mīlestības asaras. Gribējās apskaut ikkatru no mums - seansa apmeklētājām, bet mēs to veicām ar acu skatiem, maigi noglāstot viena otru. Dziļi un izjusti pieskaroties dvēselei,
atklāj Tropa.
NRA septembrī jau rakstīja, ka aktrise Inga Tropa līdzās savai radošajai ikdienai nonākusi Zemessardzes 13. kājnieku bataljona starpā.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieks Uģis Kuģis dalās iespaidos par sava dēla dzimšanas dienas svinībām, kas izcēlušās ar iespaidīgām izmaksām un vislabākajām krišnaītu tradīcijām. Uģis Kuģis atklāj, ka svinības bija rūpīgi plānotas, lai radītu neaizmirstamu pieredzi gan dēlam, gan viesiem.

Svarīgākais