Kristīne Stakena: Man burtiski iesita knipi pa pieri

© Ģirts Ozoliņš/MN

"Female Engineering - inženierija un es atkal par savu iekšējo inženēriju iedomājos," savā "Instagram" raksta TV3 personība Kristīne Stakena.

Tā notiek visu laiku un nepārtraukti, katrs posms, vai tas būtu mēnesis vai trīs, atnes jaunas atziņas un atklāsmes, kuras pēc brīža atkal nomaina citas un es domāju, vai tās vecās atcerēšos,

jautā Stakena.

Piemēram, nesen dzirdēju podkāstu “It’s not relationships, it’s You”, kas man burtiski iesita knipi pa pieri, lai beigtu es gaidīt no otra, lai pati pieķertos klāt sev un savai labai būšanai pret citiem, savu emociju kontrolei, un iečekotos biežāk ar sevi, kas tad ir tas, ko tagad jūtu un kāpēc? Vai vēl man inženieriski uzlabojumi jāveic pašapziņas laukā un pārliecinātībā par sevi kā mammu, lēmumiem, ko pieņemu ik dienu. Un es sieviete - tas ir lielais uzdevums, kurā tik daudz darba vēl priekšā…,

atklāj TV seja.

NRA jau rakstīja, ka televīzijas personība mediju grupai "TV3 Group", precīzāk - TV3 raidījumam "900 sekundes", līdzšinējai moderatoru komandai, pievienojās 2021. gada septembrī, uzsākot jauno TV3 sezonu, taču atvadījās 2023. gada 3. maijā, dodoties dekrētā.

Slavenības

Dziedātāja Agnese Rakovska pastāstījusi par nepatīkamu incidentu ar Latvijas Radio 2. Proti, dziesma, kuru viņa uzrakstījusi un izpilda kopā ar Normundu Zušu, netiks iekļauta "Muzikālās bankas" aptaujā.

Svarīgākais