"Kur Latvijā ir tāds likums, kas pieļauj daudzsievību?"; sabiedrībā neizpratne par Imanta Parādnieka dzīvesveidu

© MN

Nedēļu pēc Imanta Parādnieka un viņa mīļotās sievietes Litas Trakinas mazuļa nākšanas pasaulē politiķis kopā ar sievu Dinu Parādnieci ieradās uz spēlfilmas "Ekstāze" pirmizrādi. Par šo faktu mikroblogošanas vietnē "X" viedokļos šķilas dzirksteles.

Ieraksts "X": "Visjaudīgākais poliamorijas vēstnesis un paraugs Latvijā tomēr ir Parādnieks."

Komentētāji nemaz tā īsti nespēj noticēt, ka tā var būt patiesība: "Kur Latvijā ir tāds likums, kas pieļauj daudzsievību?"

"Es pareizu saprotu - vīrietim ir baby mama, sieva un viņš publiski iet skatīties seksenes (90to slengs)? NA sapnis "

Ir sabiedrības daļa, kas nenosoda pašu faktu, taču nespēj pieņemt, ka šādu dzīvesveidu piekopj cilvēks, kas publiski iestājas par patiesajām ģimenes vērtībām: "Bija kaut kāds mormoņu(?) šovs "Sister wives". Ja pārliecība ļauj, kāpēc ne, bet.. latviskās, kristīgās, klasiskās, utt vērtības atbalstošā NA?"

"Man nav nekas pret poliamoriju, bet kā viņa partijas biedriem mēle neaizķeras tradicionālās ģimenes nozīmīgumu un svētumu pieminot?"

"Vai viņa mīļotajām arī ir poliamoras attiecības? Vai šeit ir drīzāk “daudzsievības” piemērs, kā reliģijās un sektās, kur vīriešiem var būt vairākas partneres, bet sievietēm nē?"

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais