Elīna Maligina skaidro, kāpēc joprojām turas pie mirušā vīra uzvārda

© Ekrānuzņēmums/1188.lv

Elīna Maligina tiekoties ar Ievu Adamss aizrunājas par attiecību jēgu un kāpēc māksliniece nav mainījusi Maligina uzvārdu, kad bija precējusies ar animatoru Reini Kalnaelli.

Novembra sākumā šovam “Slavenības. Bez filtra” pievienojās māksliniece Elīna Maligina, kuras privātā dzīvē spilgti tiek atspoguļota mediju vidē. Viens no galvenajiem iemesliem dalībai šovā, Maligina norādīja, beidzot atklāt visu par sevi un izkliedēt baumas. Jaunākajā šova sērijā, viņa tiekas ar Ievu Adamss, lai aprunātos par viņas neseno laulību. Ievu interesēja fakts, kāpēc māksliniece nepārgāja bijušā vīra uzvārdā, bet palika Maligina. izskaidrojums pavisam vienkāršs - viņa negribēja.

“Es nevaru atrast pietiekami daudz gribēšanas, lai to darītu!”

Maligina izklaides medijos ir zināma arī ar savu pseidonīmu Helēna Ora. Sarunas laikā viņa paskaidro, ka šo vārdu izmanto tikai darbam.

“Helēna Ora ir mans pseidonīms ar kuru es rakstu, to es izmantoju rakstīšanai, gan kā “ghost” rakstīšanai. Kad es pelnu naudiņu cita rakstā, tad es parakstos kā Helēna Ora.”

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais