Draugi Kuģiem atsaka iespēju nomazgāties

© Ekrānuzņēmums

Kuģu ģimene turpina kempera ceļojumu. Būdami ārkārtīgi izsalkuši, viņi nespēj atrast vaišnaviem piemērotu ēdienkarti. Piedzīvojumi turpinās brīdī, kad Uģa Kuģa draugs atsakās viņus uzņemt pie sevis Tallinā, lai nomazgātos.

Šova “Ģimene burkā” veterāni, Kuģi, devušies savā pirmajā kempera braucienā uz Igauniju. Jau pirmajā dienā viņi saskaras ar sadzīviskām problēmām - strauji beidzās ūdens krājumi, bērni bija satraukti, kas radīja spriedzi attiecībās. Kuģi beidzot ir nonākuši Tallinā, taču viņus piemeklē vēl viena problēma, viņiem ir atteiktas naktsmājas, kurās varēja nomazgāties.

Kamēr mēs ēdam, man ir jāsaprot, kur tālākais brauciens būs, jo tas mums ir spontāns. Šeit ir tas mazais šķērslis, kad man ir jāsaprot, kur mums fiksi ir jānomazgājas, un es saprotu, ka pa ceļam mani neviens nevar uzņemt un Tallinā man ir jāatrod, kur nomazgāties!

Sazvanot savu draugu no Tallinas, Uģis saprot, ka pie viņa nebūs iespējas palikt, jo draugam ar savu māti ir ļoti sarežģītas attiecības.

Slavenības

20.jūlijā zemes klēpī guldīta bijusī Saeimas priekšsēdētāja un politiķe Ingrīda Latimira (Ūdre). Kā vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Mūžības ceļā dodas singrā uzraudzībā" izdevumā "Kas Jauns", atvadīties no viņas uz Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrāli ļaudis plūda straumēm, kur viņus sgaiadīja aizgājējas vīrs, Lielbritānijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs Latvijā Gordons Latimirs un abi dēli.

Svarīgākais