Jānis Paukštello: Es neesmu bijis tīrs, bet ir jārāpjas no tā ārā

© Foto: Ģirts Ozoliņš/F64

Aktieri, Jānis Paukštello un Kārlis Arnolds Avots, sarunu raidījumā "Pasaki to skaļi" atklāj sava smagā darba aizkulises. Lai atpūstos, regulāri gadās nodoties bohēmai, kura agri vai vēlu atstāj sekas uz pašiem aktieriem.

Leģendārais aktieris Jānis Paukštello ir slavens ar spilgtajām kino un teātra lomām. Savu laiku viņš ir bijis viens no populārākajiem un pieprasītākajiem aktieriem, kas viņa ikdienā prasījis daudz spēka. Paukštello nenoliedz, ka smagais darbs ir raisījis alkohola atkarību, taču no tās bedres ir izrāpies.

Es neesmu bijis tīrs, bet ir jārāpjas no tā ārā. Nav bijis tāds brīdis, kad es varu relaksēties, pirms avārijas es teicu, lai mani neliek nekur, jo esmu piekusis. [..] Mēs ar Hari esam braukuši, negulējuši un nedzēruši, bet iebraucot Rīgā tas notiek.

Jaunais un daudzsološais aktieris Kārlis Arnolds Avots atzīst, ka jaunībā ir smagi jāstrādā, lai sevi pierādītu.

Kā jauns cilvēks tu dzīvo ar apziņu, kad tad, ja ne tagad, un tu apstājies, tad kad veselība par to ziņo. Bet tagad ir tas brīdis, kad kā zirgam ir jādzen. [..] Daudzi jau gaida, kad tu kļūdīsies. Teātrī man vēl sava vieta ir jānopelna.

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais