Indra Salceviča dalās padomā, lai Latvija plauktu

© Vladislavs Proškins/MN

"Latvijas karodziņš pie krūtīm nav vienlīdzības zīme – es esmu patriots," savā "Instagram" raksta stiliste Indra Salceviča.

Manuprāt, esmu patriots nozīmē patērēt uzturā Latvijā radītus produktus, pirkt Latvijā radītu dizainu, apmeklēt Latvijas mākslinieku koncertus un teātra izrādes, iedvesmoties no veiksmes stāstiem, tos neapskaužot, interesēties par savas valsts politikas virzieniem, iedziļināties notikumos un, galu galā, aiziet uz vēlēšanām,

raksta stiliste.

Lai Latvija plauktu un nevis būtu "viss slikti" cilvēku republika, kurā "viss slikti" nācija gaida, man pienākas,

uzsver Salceviča.

NRA jau rakstīja, ka stiliste Indra Salceviča pēc skaļās šķiršanās ar savu bijušo vīru Kasparu Bērziņu ilgu laiku publiski nav redzēta kopā ar kādu vīrieti, taču nu jau uz saviesīgajiem pasākumiem sievietei pie sāniem ir kāds stiprā dzimuma pārstāvis. Atklājot, ka viņai ir savi "izejamie vīrieši". Un vēl nesen Salceviča savā "Instagram" paziņoja, ka dzīve patlaban ir gaidīšanas režīmā.

Slavenības

Citi eksprezidenti laiku pa laikam parādās kādā publiskā pasākumā, taču par eksprezidentu Andri Bērziņu nekas nav zināms. Laumas Lapsas materiālā "Esmu laucinieks un tāds mūžam palikšu!" izdevumā "Privātā Dzīve" Bērziņš stāsta, ar ko patlaban nodarbojas.

Svarīgākais