Armands Simsons: Šis nav solo

© Vladislavs Proškins/MN

"Lai nospēlētu skanīgu un melodisku dzīves simfoniju nav iespējams klikšķināt tikai uz baltajiem klavieru taustiņiem," savā "Instagram" raksta Armands Simsons.

Izstiepies vai saraujies, bet labskanīgumam, vienkārši dažreiz pat nākas uzspiest arī uz melnajiem vai arī tie paši no sevis nospiežas. Bet ar to jau šī dzīves simfonija ir burvīga, ka šo mūsu dzīves rapsodiju spēlējam un komponējam kopā. Jo šis nav solo koncerts - šis ir mūsu duets uz mūsu dzīves skatuves,

raksta Simsons.

Un par to Visumam esmu neizsakāmi pateicīgs, ka joprojām varam sēdēt pie vienām klavierēm, un melodiju dungot no vienas nošu grāmatas,

pateicas TV3 personība.

NRA jau rakstīja, ka TV3 raidījuma "Superbingo" vadītājs Armands Simsons Latvijā ir pazīstams arī kā ģimenes cilvēks, audzinot četras meitas - Patrīciju Paulu, Eimiju Polu, Heidiju Petru un Odriju Pērli. Turklāt Simsons uzsver, ka viņi ir liela ģimene, bet nav tā, ka nespēj ar visu tikt galā. Viss jau ir tik organiski iegājies, ka nekas vairs nešķiet ārpus ikdienišķā.

Slavenības

Dziedātāja Agnese Rakovska pastāstījusi par nepatīkamu incidentu ar Latvijas Radio 2. Proti, dziesma, kuru viņa uzrakstījusi un izpilda kopā ar Normundu Zušu, netiks iekļauta "Muzikālās bankas" aptaujā.

Svarīgākais