Jānis Šipkēvics sniega dēļ iesprūdis Stokholmas lidostā

© MN

"Paldies visiem liels par šī rīta kopīgu ziemas iestartēšanu. Ļoti sildoša pieredze," savā "Instagram" raksta mūziķis Jānis Šipkēvics.

Mēs tātad, kā solīts, līdz ar pirmo sniegu nokomplektējām sastāvu pirmajai Shipsea vēstuļu eglītei, kas notiks 23. decembrī Rīgā. Es, starp citu, joprojām iesprūdis Stokholmas lidostā, jo Rīgas sniegi, acīmredzot, bija pārsteiguši visus,
raksta Šipkēvics.

Tiem, kuri neuzspēja. Es teiktu, ka ir ļoti laba iespēja mierinājuma balvai - piebiedroties man sestdien “Siltā gaismā” Dzintaros, Jūrmalā. Un tur brīvu vietu ir palicis mazāk kā šorīt aizskrēja mūsu superoperācijā,

rosina mūziķis.

NRA jau rakstīja, ka kopš rudens sākuma dziedātājs ir sācis studijas Stokholmā - Zviedrijas Karaliskās Mūzikas akadēmijas (KMH - Kungl. Musikhögskolan) maģistrantūrā, dalot ikdienu - gan Stokholmā, gan Rīgā.

Slavenības

TV personība un influencere Katrīne Vasiļevska viesojas raidījumā “Kad viņas satiekas”, kur pastāsta par šķiršanos ar savu meitu tēvu. Katrīne atklāj, ka meitas savu tēvu ne tikai nesatiek, bet arī nesaņem no viņa nekādu finansiālu palīdzību.

Svarīgākais