Piecus gadus pēc nāves izpildīta Valtera Frīdenberga pēdējā vēlēšanās

© Dmitrijs Suļžics /MN

Jau pieci gadi pagājuši kopš mūziķa Valtera Frīdenberga nāves. Šogad, oktobra izskaņā, piepildīta viņa pēdējā vēlēšanās, vēstīts Santas Sergejevas materiālā "Valtera Frīdenberga pelni izkaisīti okeānā" izdevumā "Kas Jauns".

Oktobra izskaņā Valtera līgava Kristīne Paegle devās uz Portugāli, kur okeānā izkaisīja viņa pelnus. Tieši tāda bija Valtera pēdējā vēlēšanās.

Tā piepildīta piecus gadus pēc viņa nāves, jo pēc Valtera aiziešanas Kristīnei nācās saskarties ar apvainojumiem, pārmetumiem no Valtera radiem un pat tiesu darbiem.

Tagad, kad visas peripētijas ir aiz muguras, Kristīne sajautusi, ka jāatvadās no mīļotā. Tieši tāpēc oktobra izskaņā, kad tiek gan atzīmēta Valtera dzimšanas diena, gan pieminēta diena, kad viņš devās mūžībā, Kristīne devās uz Portugāli, lai izpildītu viņa pēdējo vēlēšanos un viņa pelnus izkaisītu okeānā.

Slavenības

Dziedātāja Agnese Rakovska pastāstījusi par nepatīkamu incidentu ar Latvijas Radio 2. Proti, dziesma, kuru viņa uzrakstījusi un izpilda kopā ar Normundu Zušu, netiks iekļauta "Muzikālās bankas" aptaujā.

Svarīgākais