Olga Rajecka atklāj, kā ar Miglinieka dāvanu cīnījusies pret zagļiem

Olga Rajecka © Foto: Dmitrijs Suļžics/F64

Muzikālā lielšova "Paaudžu duelis" dalībniekiem bija jānoklausās Māras Upmanes-Holšteines stāsts par kādu viņas sacerētu dziesmu, kura izrādījusies pagrieziena punkts mūziķes karjerā, gūstot uzvaru īpašā konkursā un kā balvu saņemot zelta krāsas velosipēdu.

Uzzinot, ka velosipēda mūžs neesot bijis ilgs, jo tas ātri vien ticis nozagts, šova dalībnieki dalījās pieredzes stāstos no reizēm, kad paši tikuši apzagti. Izrādās, tādu gadījumu ir daudz.

Olga Rajecka atminas, ka savulaik viņai piederējis žigulis, kuru bija ļoti iemīlējuši garnadži. Olgas automašīna tikusi apzagta vairākas reizes, līdz viņa izdomājusi kādu atjautīgu veidu, kā to pasargāt.

"Man bija žigulis, bet to visu laiku apzaga. Tad izzaga stiklu, tad nozaga aizmugurējos riteņus… Vārdu sakot, mūsu mūziķi nemitīgi tika apzagti," atmiņās dalās skatuves dīva.

Rajecka arī atminas, ka, lai atbaidītu zagļus, savā auto turējusi lāča figūru: “Es ieliku lielo lāci, ko man Igors Miglinieks atveda no olimpiādes 1988. gadā. Domāju, ka cilvēki nobīsies."

Slavenības

Andris un Liene Kiviči bieži nonāk sabiedrības redzes lokā. Diemžēl visbiežāk tieši dažādu nepatīkamu notikumu dēļ. Šoreiz sabiedrībā sašutuma vētru izsaukusi Kiviču vieglprātīgā, varētu pat teikt, nolaidīgā un bezatbildīgā attieksme pret saviem mājdzīvniekiem.

Svarīgākais