Latviešu influencere saņem daudz naida par to, ka pirmā atklāti runā par seksu

© Ekrānšāviņš no Instagram

Latviešu influencere Jana Bruka, kā pati atklāj, saņēmusi daudz naida un riebuma par to, ka pirmā sākusi atklāti runāt par seksa tēmu.

Jana mikroblogošanas vietnē "X" dalījās ar atklātu ierakstu.

Viņa saka, ka saņēma daudz riebuma un naida, lai gan neko sliktu nebija izdarījusi.

"Es uzskatu sevi par seksa pozitīvu cilvēku.
Esmu viena no pirmajiem cilvēkiem Latvijā, kuri sāka atklāti runāt par to, ka “jā, es nodarbojos ar seksu un man tas patīk”. Vai es par to tiku nosodīta? Es saņēmu daudz riebuma un naida par to, lai gan neko sliktu nebiju darījusi, es vienkārši rādīju savas bildes apakšveļā, jo uzskatu, ka tās ir skaistas, un dalījos savā pieredzē, stāstīju par to, kas man patīk un kas nepatīk seksā. Seksa pozitīvisma kustība ir par to, ka nav jābaidās izmēģināt ko jaunu, un jā - es uzskatu, ka seksā ir vērts izmēģināt dažādas lietas, lai pirmām kārtām izprastu sevi! Caur seksuālo enerģiju mēs iepazīstam pasauli."

Komentāros Jana saņēma lielu atbalstu no saviem sekotājiem, un neviens viens uzsvēra, ka arī viņi sevi uzskata par seksa pozitīvu cilvēku.

Slavenības

Megana Mārkla un princis Harijs tik tikko bija paziņojuši, ka strādā pie jauna "Netflix" projekta, kad internetā izcēlās skandāls. Tas, protams, ir saistīts ar karalisko ģimeni. Nelielā nākamā dokumentālā seriāla tīzerī Harijs atklāja sava vecākā brāļa rīcību, kas Meganu vienkārši noveda līdz histērijai, ziņo "Express".

Svarīgākais