Intars Rešetins atklāj, kāpēc atstājis teātra skatuvi

© F64

STV raidījumā satiekas divi skatuves kolēģi, savas jomas profesionāļi un draugi. Ciemos pie Andra Buļa aktieris un režisors Intars Rešetins. Sarunas laikā Andris noskaidros, kāpēc Intars pārkvalificējies par režisoru. Intars neslēps – aktiera darbā viņš jutās sevi izsmēlis un šis bijis veids, kā sev piešķirt jaunas virsotnes.

Intars Rešetins jau kādu laiku ir atstājis teātra skatuvi un savu ikdienu pavada kā režisors. Raidījumā “Kad viņi satiekas” Rešetins atklāj, patieso iemeslu, kāpēc aizgājis no aktiera profesijas.

Tad, kad tu sāc burkšķēt ir skaidrs, ka kaut kas jāmaina. Pirmkārt, Dailes teātris ir lielākais, vadošais, savulaik bija, es nezinu kā ir tagad. Tur ir ļoti liela konkurence, lai tu tiktu pie lielām, labām lomām, nākas iesvīst, protams, es nekad ar ziepēm neesmu aizrāvies, ja kaut ko izdarīt, tad tikai ar savu darbu, bet tie griesti, ko man piedāvāja, tas ļoti aroganti izklausās, bet tā tas nav, nesagādāja gandarījumu.

Sarunas laikā viņš atklāj, ka neuzskata sevi par zvaigzni, un viņa mīļākais laiks bija pandēmija, kad neviens nebija jāsatiek.

“Mans mīļākais laiks bija kovidlaiks, kad es varēju uzvilkt netīras drēbes, kapuce, brilles, maska un iet depo.”

Slavenības

Kāds amerikānis, kurš sociālajos tīklos izteica draudus dziedātājai Teilorei Sviftai, tika aizturēts īsi pirms viņas koncerta Vācijas pilsētā Gelzenkirhenē un tiks turēts apcietinājumā, līdz beigsies viņas koncerti Vācijā, ceturtdien paziņoja policija.

Svarīgākais