Krivenchy: Vai CSDD smejas par maniem vecajiem fotoradaru pārkāpumiem?

© Dmitrijs Suļžics/MN

"Kad CSDD man piedāvāja piedalīties kampaņā, es sākumā domāju vai nav kāda kļūda, vai arī viņi smejas par maniem vecajiem fotoradaru pārkāpumiem," savā "Instagram" raksta şovmenin Jānis Krīvēns.

NRA jau rakstīja, ka pie nākamās paaudzes televīzijas Go3 skatītājiem nonācis raidījums “Krivenchy faktors”, uz kuru grupas “Singapūras Satīns” mūziķis Jānis Krīvēns aicinās mūzikas industriju pārzinošus viesus, lai kopīgi aprunātu šova “X Faktors” kaislības un notikumus. Ja TV3 šovu var skatīties katru svētdienas vakaru, tad “Krivenchy faktors” jaunākās epizodes Go3 ēterā būs meklējamas katru ceturtdienu.

Jā, man agrāk bija diezgan smaga kāja. Tā nekad nebija pārgalvīga un nekad es neveicu pārgalvīgas apdzīšanas, bet kāja bija smaga. Es regulāri sēdos pie stūres uzvilcies vai vienkārši ar vidēji sliktu garastāvokli, kas ļoti ietekmēja to, kā es braucu. Tas arī noteikti ietekmēja pasažierus, kas bija ar mani automašīnā, līdz es sapratu, ka es savas pārgalvības dēļ nedrīkstu pakļaut citus cilvēkus nelaimei,

atklāti raksta Krīvēns.

Pēdējos gados esmu krietni mainījies un primāri domāju par citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību, es pieeju tam visam empātiskāk un rezultātā arī kāja palikusi vieglāka. Neskrien, vecīt - ne velti ir tas teiciens, ka “lēnāk brauksi, tālāk tiksi”, jo tas katru reizi pierādas uz Liepājas šosejas, lai cik smagos tu apdzītu super bīstamās situācijās - tu tāpat pēc Waze būsi ietaupījis ne vairāk par 2 līdz 3 minūtēm un dēļ 2 vai 3 minūtēm nav jēgas riskēt ar savu vai citu dzīvību,

uzsver šovmenis.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.