VIDEO. Miks Dukurs atklāj 11 gadus ilgušās laulības šķiršanās iemeslus

© Foto: Dmitrijs Suļžics/F64

Influencere Katrīne Vasiļevska ir devusies satikt mūziķi un dziedātāju Miku Dukuru, kurš tikko plašākai publikai paziņoja, ka izjukusi viņa 11 gadus ilgā laulība. Sarunā ar Katrīni viņš pastāsta par šī lēmuma iemesliem un atklāj, ka šis attiecību pavērsiens nemaz nav tik pēkšņs, kā visi varētu domāt.

Tiekoties ar pašmāju šovu “Slavenības. Bez filtra” Miks atklāj, ka problēmas attiecībās jau ir bijušas ilgi, un šobrīd pat vēršanās pēc palīdzības neko nebūtu atrisinājusi.

Psihologu mēs nokavējām, to vajadzēja laicīgāk domāt. Mums bija periodi, kad padzīvojām atsevišķi. Nav tā, ka nemēģinājām.

Miks atklāj, ka beigu beigās šķiršanās bija abpusējs lēmums, kas konkrētajā situācijā esot šķitis pareizi.

Jebkurā gadījumā sāp abiem un ja pa vidu ir bērni. Viena lieta ir domāt par savu dzīvi, bet otra ir mazie cilvēki, kuriem arī ir jūtas, un viens ir pirmklasnieks un ļoti labi saprot lietas, tāpēc vajag to pēc iespējas mierīgāk atrisināt.

Sarunas laikā Katrīne, cenšas saprast, kas abu attiecībās nogāja greizi un kāds bija šķiršanās iemesls.

Daudz kas notika, tur bija dažādi kāpumi un kritumi, jo vairāk tu viņus pārdzīvo, un man pašam arī bija nopietna lieta ar ko es cīnījos, kas nonāca presē, kaut kā mēs neizturējām to visu pa vidu.

Kā vienu no iemesliem Miks min alkoholu, bet tas nebija vienīgais. Viņš uzsver, ka par šķiršanos ir domāts jau ilgi, tas neesot bijis mirkļa vājums, abi esot sapratuši, ka šo gadu laikā ir izauguši un ir pilnīgi citi cilvēki.

Svarīgākais