Una Ulme: Dzīvoju savās ekspektācijās, uzskatīju, ka partneris mani nesaprot un apvainojos

© Vladislavs Proškins/MN

Žurnāliste Una Ulme savā "Instagram" atklāj attiecību laimes formulu.

Pirms mēneša NRA rakstīja par pazīstamās žurnālistes pārsteidzošo uzdrīkstēšanos, proti, pārgājienu uz Igauniju. Turklāt tā laikā Ulme ļāva saviem sekotājiem ieskatīties arī aizkulisēs.

Arī šī reize nav izņēmums, jo atklātība "Instagram" nekur nav zudusi:

Mūsu attiecību laimes formula - ieklausīties, izprast un pieņemt. Problēmas attiecībās sākas tad, kad ieciklējamies uz savu vienīgo patiesîbu un gaidām, ka partneris tai pielāgosies. Ap to grozās lielākā daļa konfliktu,

atklāti dalās Ulme.

“Es tavā vietā darītu tā!” Šis teiciens man ir bijis dikti mīļš. Dzīvoju savās ekspektācijās, uzskatīju, ka partneris mani nesaprot un apvainojos. Ļoti destruktīva domāšana, tāds sava veida mazohisms.

Viņš mani nesaprot, viņš nepiepilda manas vēlmes, kā viņš to var nezināt. Kā es to mainu? Ar savām sajūtam dalos bez pārmetumiem un nosodījuma. Tas ir ļoti svarīgi, jo saruna var pāraugt konfliktā, ja tiek iesaistîtas šādas emocijas. Ieklausos partnerī, viņa argumentācijā. Ne vienmēr to pieņemu, bet vismaz man ir skaidrs, kāpēc viņš tā rīkojas. Cenšos piebremzēt ar reakcijām. Man tas ir pats grūtākais. Ir vēlme savu sašutumu vai neizpratni paust uzreiz, kas izraisa zibenīgu ķēdes reakciju. Es trigerēju partneri, viņš kļūst neiecietīgs, pasaka kaut ko “ne tādā tonī” un aiziet! Konflikts uz līdzenas vietas,

"Instagram" raksta žurnāliste.

View this post on Instagram

A post shared by Una Ulme (@unaulme)

Slavenības

Divu meitiņu vecāki un raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieki Vents un Elīna Strautmaņi pēc ilgāka laika izbauda laiku divatā, bez bērniem nesteidzīgi airējot pa upi. Atpūtas laikā pāris dalās sarunās, kurām ikdienā neatliek laika un Vents atklāj, ka baudot dabu, nemaz par savām atvasēm nedomā.

Svarīgākais