Zigmars Liepiņš: Mans pienākums ir brīdināt

© F64

Latviešu komponists Zigmars Liepiņš vetnē "Facebook" publicējis ironisku paziņojumu.

"Mans pienākums ir brīdināt, ka 14.10. arēnā notiks Nelaikmetīgās rokoperas “Lāčplēsis” uzvedums, kas bija, ir un būs ar izteikti nacionālistisku (ne nacistisku!) un patriotisku saturu jau 35 gadus. Prrr… biedriem jāturas drošā distancē, lai saglabātu šķīstību," vietnē "Facebook" raksta Z. Liepiņš.

"Neatkarīgās" žurnāliste Elita Veidemane jau rakstīja, ka "Kultūras ministre Logina grib pārdefinēt patriotismu: tas esot pārāk nacionālistisks".

Slavenības

Sievietes bieži sūdzas, ka pasaulē vairs nav īstu džentlmeņu, kas atvērtu sievietei durvis, pasniegtu mēteli vai pieturētu krēslu, lai sieviete apsēstos. Tomēr ne visi džentlmeņi no zemes virsas pazuduši - vienu tādu ir nejauši satikusi bijusī iekšlietu ministre, uzņēmēja un rakstniece Linda Mūrniece.

Svarīgākais