"Es atļāvos būt emocionālāka"; Kristīne Stakena atklāti par savām dzemdībām

© Vladislavs Proškins/F64

TV3 personība Kristīne Stakena viesojās TV3 sarunu raidījumā "Zilonis studijā", lai diskutētu par savu dzemdību pieredzi.

NRA jau rakstīja, ka televīzijas personība mediju grupai "TV3 Group", precīzāk - TV3 raidījumam "900 sekundes", līdzšinējai moderatoru komandai, pievienojās 2021. gada septembrī, uzsākot jauno TV3 sezonu, taču atvadījās 2023. gada 3. maijā, dodoties dekrētā.

Teiksim tā, es atļāvos būt emocionālāka, nekā citkārt un lai, jo raidījumu filmējām sešpadsmitajā Leo dienā, kamēr viņš pastaigājās saulītē ārā. Raidījums par mītiem un personīgajām patiesībām saistībā ar dzemdībām un gaidībām,

atklāj Stakena.

Ziniet, tikai vēl tāda pārdomu piedeva, kāpēc 21.gadsimtā "Mātes pase" ir jocīga grāmatiņa, nevis digitāli pieejama anketa, kuru var vizītēs apskatīt un kāpēc dzemdību iestādēs ( ne tikai DZN), ierodoties kontrakciju kulminācijā, notiek jocīgu jautājumu uzdošana: kad bija pirmās mēnešreizes, jūsu vīra telefona numurs, adrese …. respektīvi to "Mātes pasi", kad vajag, neviens lasīt nemāk,

savā pieredzē dalās TV3 personība.

Slavenības

Dziedātāja Agnese Rakovska pastāstījusi par nepatīkamu incidentu ar Latvijas Radio 2. Proti, dziesma, kuru viņa uzrakstījusi un izpilda kopā ar Normundu Zušu, netiks iekļauta "Muzikālās bankas" aptaujā.

Svarīgākais