Dacei Rukšānei misēklis ar ēdienu; "Labi, ka netrāpījās kaltētais pimpītis vai brieža rags"

© F64

Strādājot pie datora daudziem patīk kaut ko grauzt, kādu cepumiņu, kādu čipsīti, kādu citu kārumiņu. Dacei Rukšānei nācies nejauši iegrāpties nevis mellenēs, bet suņukam paredzētajos kārumos.

Mikroblogošanas vietnē Dace Rukšāne nekavējoties ierakstījusi: "Bāc, es tikko ieēdu suņa smirdīgo kārumu Drukāju un grābstījos ar vienu roku pēc mellenēm uz galda un tur blakus šķīvim ar ogām nez kāpēc bija arī Džikī zivjainā uzkoda."

Komentētāji dalās ar savu pieredzi: "Nezinu, kā ar kārumiem, bet konservi mēdz būt labi. Vienmēr nolaizu dakšiņu pēc bundžas satura pārlikšanas sunes bļodā"

"Apēdu 1 gab. kaķa sauso Dreamies kārumu. Saderēju uz piecīti. Garšoja akurāt kā kombikorms"

"Man vienmēr ir intersējis dzīvnieku pārtikas ražošanā, kas ir tie testētāji, kas nosaka, ka "jaunais produkts tagad vēl gardāks"!. Ir speciāls cilvēks, kas dien dienā ēd dzīvnieku barību darbā ?"

"Labi, ka netrāpījās kaltētais pimpītis vai brieža rags! Tad ne tikai būtu slikti ap dūšu, bet arī fiksi pie zobārsta būtu jāskrien"

"Es tomēr teiktu, ka nav nekā sliktāka, kā uzkost blakti, ēdot zemenes no vagas"

Slavenības

Derens Brauns, britu burvis, kurš ieguva slavu pēc TV šova Mind Control 2000. gadā, pēkšņi nokļuvis uzmanības centrā, kad uzmanība tika pievērsta viņa decembra ierakstam sociālajos tīklos par Keitu Midltoni, ziņo Newsweek.

Svarīgākais