Viktoram Zemgalam piezvana sieviete, kura uzdodas par viņa otro dzīvesbiedri

© Foto: Ģirts Ozoliņš/F64

Mūziķis Viktors Zemgals, viesojoties "Kad viņas satiekas" studijā atzīst, ka fanu uzvedība esot pārsteigusi ne tikai viņu, bet sievu arī. Pirms vairākiem gadiem viņš saņēmis zvanu no kādas anonīmas sievietes, kura uzdevusies par viņa dzīvesbiedri.

Grupas “Eolikas” dalībnieks Viktors Zemgals neslēpj, ka fanu uzmanība gadu laikā ir tikai augusi, taču viens atgadījums viņam ir spilgti iespiedies atmiņā. Pirms vairākiem gadiem viņš esot saņēmis zvanu no kādas anonīmas sievietes, kura uzdevusies par viņa dzīvesbiedri.

Ir bijuši anonīmi zvani uz mājas telefonu, stāstot, ka viņa ir mana otrā sieva un es dzīvojot divās ģimenēs. Jā, tādas muļķības ir bijušas.

Sarunas laikā viņš min, ka šādi atgadījumi nav patīkami, taču tie ir atgādinājuši, cik svarīgi ir uzticēties viens otram, un pazīt savus līdzcilvēkus.

Visticamāk, tas bija cilvēks, kas, iespējams, mani pat personīgi nepazīst. Bet cik maz vajag, lai ar to darvas piciņu raisītu kaut kādas šaubas un nemieru mājās.

Kopā ar sieviņu Viktors nesen nosvinēja 40. kopdzīves jubileju. Viņš atzīst, ka ilgas laulības noslēpums ir spēja reizēm piekāpties un atrast kompromisus.

Slavenības

Andris un Liene Kiviči bieži nonāk sabiedrības redzes lokā. Diemžēl visbiežāk tieši dažādu nepatīkamu notikumu dēļ. Šoreiz sabiedrībā sašutuma vētru izsaukusi Kiviču vieglprātīgā, varētu pat teikt, nolaidīgā un bezatbildīgā attieksme pret saviem mājdzīvniekiem.

Svarīgākais