Elmārs Tannis gatavojas kāzām. Kas ir viņa izredzētā?

Elmārs Tannis © Foto: Gatis Rozenfelds/F64

Slavenais šefpavārs un uzņēmējs, "Pica Lulū" līdzīpašnieks Elmārs Tannis pandēmijas laikā uzsāka jaunas attiecības ar daiļu blondīni Ilonu. Sarunu šovā "Kad viņi satiekas" Tannis Andrim Bulim atklās, ka bildinājums izvērties veiksmīgs - jūlijā gaidāmas varenas kāzas.

Elmārs Tannis ar savu mīļoto iepazinies Līgatnē, satikšanās bijusi pavisam nejauša, taču starp abiem uzreiz radušās simpātijas. Sākumā komunikācija starp abiem notikusi ar sociālo tīklu starpniecību, bet nejauši saspiedies video zvans telefonā attiecības paātrinājis līdz klātienes randiņiem. Šobrīd viņi ar Ilonu ir kāzu gatavošanās procesā un visgrūtākais esot izdomāt, ko aicināt uz dzīves svarīgo notikumu.

“Kāzas būs samērā lielas, aptuveni no 60 līdz 80 viesiem. Pagaidām vēl neesam salikuši precīzu sarakstu. Ir tas viens mirklis, kurā jāsaprot, ko aicināt, ko nē, cik tālus radus vēlas. Mēs esam izdomājuši, ka šī ir mūsu kāzas un mēs neesam vairs divdesmitgadnieki. Man liekas, ka ir jāaicina tie cilvēki, kas ir iekšā tavā dzīvē!”

Par kāzu norises vietu Elmārs klusē, bet tā nebūšot Līgatnē, kur viņš šobrīd dzīvo, jo tāds esot bijis mīļotās uzstādījums, ka kāzas ir jāsvin citā skaistā vietā un Elmārs nedrīkstēs būt atbildīgais par virtuvi. Tam ir pavisam vienkāršs skaidrojums, viņa savu mīļoto vēlas pilnīgi sev un baudīt mirkli kopā!

Slavenības

Realitātes televīzijas šova zvaigzne Otema Krittendona pēkšņi nomira mājā, kurā viņa dzīvoja kopā ar saviem trim bērniem, māti un patēvu Henriko apgabalā, Virdžīnijā. 27 gadus veco zvaigzni bezsamaņā savā guļamistabā atrada viņas patēvs. Viņš izsauca ārstus. Viņi mēģināja glābt Otemu, veicot mākslīgo elpināšanu, taču visas viņu pūles bija veltīgas.

Svarīgākais