Andris Keišs par Raimondu Paulu: Tas ir apbrīnojami

Andris Keišs © Foto: Nora Krevneva/F64

Sarunu raidījums “Iečeko slavenību” un Andris Bulis uz noslēdzošo sezonas raidījumu aicinājis savu draugu un kolēģi Andri Keišu. Keišs kopā ar Maestro Raimondu Paulu šajā rudenī uzstājas muzikālā uzvedumā, tāpēc sarunas laikā viņš atklās, kuru rakstura īpašību apbrīno Maestro personībā.

Šā gada pavasarī savu pirmizrādi piedzīvoja abu muzikālais kopdarbs “PAULS un KEIŠS. VĪRIEŠI LABĀKOS GADOS. Ar smaidu par sevi un citiem”. Andris novērtē sadarbību ar Maestro un uzskata, ka no viņa var daudz mācīties un iedvesmoties.

Man visvairāk patīk tas, ka tu vari tikties ar vecu, viedu vīru, kurš saglabā pašironiju. Tas ir apbrīnojami, kā var saglabāt tādu pašironiju, saprotot, kas viņš ir, jo visi viņu apbrīno.

Slavenības

Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Graudiņu ģimenes mamma Kerkira ļoti mīl pilnveidot un dažādot savu augumu, arī šoreiz Kerkirai ir padomā kas īpašs un uz mūžu paliekošs - viņa ieradusies uztetovēt savu vārdu. Gatavojoties tetovēšanai, Kerkira kavējas atmiņās no pirmā randiņa ar vīru Edgaru, kurā viņš Kerkirai izteicis visai savādu lūgumu.