"Nu, dārgie filozofi un dzīves mācītāji!"; Roberto Meloni sirds ir pilna

© Alise Šulca/F64

Tautā dēvētais itāļu latvietis Roberto Meloni savā "Facebook" profilā dalījies ar atklātām pārdomām.

NRA jau rakstīja vasaras pilnbriedā par itāļa atklāto dabu. Roberto tolaik atzina, ka viņam ir tikai daži cilvēki, kuri iedvesmo un no kuriem mācās būt labāks un gudrāks cilvēks.

Šajā reizē var secināt, ka mūziķim ir sakrājies:

Reizēm esmu ievērojis, ka ir daži cilvēki, kuri uzskata, ka smaidīt, smieties, jokoties un laimīgi izbaudīt svētkus ir nepieņemami, ir nekulturāli, ir bērnišķīgi un ļoti pavirši. Es šiem cilvēkiem pilnīgi nepiekrītu! Reizēm man ir tāda sajūta, ka šie cilvēki grib izrādīt savu gudrību, savu inteliģenci, savas dziļās domas vai savu neapmierinātību par savu dzīvi, caur vēstures pārdzīvojumiem, pagātnes nelaimes un bēdām.

Meloni ir tiešs:

Nu, dārgie “filozofi” un “dzīves mācītāji”, man mana mamma iemācīja neiemidzināt savu iekšējo bērnu, nebaidīties skaļi smieties un priecāties, nemācīt citiem kā dzīvot, un kā rīkoties ar savām emocijām. Es turpināšu kontaktēties un sadarboties ar cilvēkiem, kuri mīl to, ko viņi dara un iepriecina pārējos. Tie, kuri asociējas nopietno ar gudru, lai turpina to domāt tālu no manis.

Slavenības

Pēc Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu rezultātu paziņošanas soctīkli "uzsprāga" - teju katram bija savs viedoklis par vēlēšanu iznākumu. Viens no viedokļa paudējiem bija bokseris Kristaps Zutis.

Svarīgākais